داستان انگلیسی سگی که ناجی مرد گردن شکسته شد

 

در یک شب سرد زمستانی مردی به نام باب با گردنی شکسته درازکِش روی برفها افتاده بود. اگر به همان حال آنجا می ماند مرگش حتمی بود، اما در آن حوالی کسی نبود که به فریادش برسد. هیچکس به جز سگش کِلسی کنارش نبود. و ….

 

برای این که داستان نصورت کسل کننده دنبال نکنید می تونید بقیه داستان انگلیسی را در سایت زبان شناس دنبال کنید. ممنونم از همکاران خوبمون در این سایت که این چنین شرایط مناسبی را برای خوانندگان داستان های انگلیسی فراهم کردند.

شما می توانید در این صفحه از سایت زبانشناس تصاویر و فایل های صوتی مرتبط با این داستان انگلیسی را دنبال کنید. عموما برای هر داستان هم یک فیلم اراده شده ست که مخاطب را در شرایط داستان قرار می دهد.

داستان سگی که ناجی مرد گردن شکسته شد

داستان سگی که ناجی مرد گردن شکسته شد

 

بخشی از ترجمه داستان:

بیست ساعت بعد، در ساعت 6:30 بعد از ظهر اولین روز سال نو، واق واق کلسی در نهایت به نتیجه رسید و یکی از همسایه ها آنها را پیدا کرد. باب به سرعت به بیمارستان منتقل شد و جراحی اضطراری در ستون فقرات او صورت گرفت. این عمل موفقیت آمیز بود. روز بعد باب شروع به حرکت دوباره ی دست و پای خود کرد. پزشک معالج او بهبود قابل توجه وی را به گرمایی که کلسی پس از سقوط ایجاد کرده بود و روحیه ی خوب خود باب مربوط دانست. دکتر کولِن گفت: «او شخصیتی قوی و بسیار مثبت دارد و من این را دوست دارم. بسیاری از مردم خیلی زود ناامید می شوند و این بسیار غم انگیز است. مثبت اندیشی بسیار مهم است.»

 

بخشی از متن انگلیسی داستان:

This past New Year’s Eve, a 64-year-old Michigan man took a fall that almost cost him his life. At 10:30 pm, Bob took a break from watching football on TV and stepped outside. He was going to get wood for the fire when he slipped on some icy steps. As he lay in the snow, without a jacket, he knew that he was in serious trouble. He had broken his neck and couldn’t move. Bob’s wife was visiting her parents, and he was all alone. He screamed for help, but his nearest neighbor was far away. No one heard him except for his loyal dog Kelsey.

منبع :وب سایت زبان شناس

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *