یادگیری زبان انگلیسی

من اینجا هستم تا برای شما شرایطی را توصیف کنم تا در زمان یادگیری زبان انگلیسی خودتون را در اون شرایط در نظر بگیرید و انتطارات به جایی از خودتون داشته باشید.

جالب این هستش که همه ما اون شرایط را روزی پشت سر گذاشته ایم و دقیق اون شرایط را میشناسیم. پس لازم نیست اون شرایط situation را برای شما توصیف کنم . فقط کافیه اونو یادآوریتون کنم

منظورم از دوران کودکی است که شما حرف زدن و شنیدن را یادمی گرفتید. کلیه روش های آموزشی استاندارد برای زبان انگلیسی بر همین اساس طراحی شده اند. اولین نکته ای که در این راه مدام به شما یاداور میشوند تکرار هستش.

کودکی را در نظر بگیرید که تازه می خواهد حرف زدن را فرا بگیرد. میبینید در این دوران بیشتر بچه ها گوش می کنند و غلط و بی محتوا حرف می زنند. پس از این دوران که دانش شنیداری کودک کامل تر میشود، او لغات و عبارات را فرامیگیره. پس اگر به سختی می توانید انگلیسی صحبت کنید طبیعی است.اونهایی که به تازه گی در کشوری زندگی می کنند که به زبان انگلیسی صحبت می کنند چون مدام در شرایط جدید انگلیسی تکرار می شود، انگلیسی را بهتر فرا میگیرند. در مقالات بعدی سعی می کنم لیستی از ویژگی های دوران کودکی را براتون آماده می کنم تا بتونید شرایط وافقعی خودتونو شناسایی کنید.

در آخر ازتون می خوام خودتونو کودکی فرض کنید که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید.

 

از تجربیات تیم Englishinfo

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *