پرتال جامع زبان انگلیسی

سلام خدمت شما خواننده گرامی.

به پرتال جامع زبان انگلیسی خوش آمدید. این پرتال جامع به منظور پیشنهاد محتواهایی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی راه اندازی شده است. متاسفانه بسیاری از وب سایت ها محتواهای خود را از سایت های دیگر برداشته و به نام خود منتشر می کنند و حتی در پایین سایت خود به این نکته هم اشاره می کنند که این مطلب اختصاصی مات و درصورت کپی برداری نام منبع را ذکر کنید.

لازم به ذکر است که در این پرتال جامع زبان انگلیسی با هدف غیر اقتصادی و پول سازی یا بهتر بگیم خیرخواهانه محتواها و وب سایت های خوب در زمینه یادگیری زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد می دهد.

ما در این پرتال جامع انگلیسی از معرفی وب سایت هایی که در زمینه یادگیری زبان انگلیسی فعالیت دارند دوری نمی کنیم . هدف ما به نوعی با هدف سایت گوگل مطابقت دارد. ما نیز همانند گوگل می خواهیم بهترین راهکار و نزدیکترین سایت مورد نظر مخاطب را به او معرفی کنیم.پس در این راستا برای نام بردن از وب سایت ها و نویسنده های دیگر از آنها پول دریافت نمی کنیم و یا با دید تبلیغاتی این کار را انجان نمی دهیم.

در فرهنگ فناوری اطلاعات پرتال به معنی درگاه ورودی تعبیر شده است . عموما مخاطبین وب در ایران تصور می کنند پرتال وب سایتی است که جامع ترین اطلاعات را داشته باشد. یعنی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد. اما گستردگی یکی از مشخصه های وب سایت های پرتالی بوده اما مهمترین خصوصیت این سایت ها پیشنهادات بسیار گسترده به مخاطبی و معرفی وب سایت های تخصصی دیگر به کاربران می باشد.

امیدوار هستیم بتوانیم در انتشار و معرفی مفاهیم یادگیری زبان انگلیسی و اخبار و مقالات انگلیسی و یادگیری زبان انگلیسی مخاطبین را یاری کننده باشیم.

با توجه به موضوع بیان شده در زمینه انتشار محتوای انگلیسی از سایت های دیگر لازم به ذکر است که منبع تمام محتواهای این وب سایت در پایین محتوا به همراه لینک منبع ذکر شده است. شاید این کار برای سئو این پرتال چندان خوب نباشد اما چیزی که از سئو سایت برای ما مهمتر است این است که مخاطب سایت به محتوای صحیح مورد نظر خود برسد. پس از ارسال کاربر به وب سایتت های دیگر دوری نمی کنیم.